Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

"łóżka medyczne wcale nie muszą być drogie!"

DOSTAWA!
w dniu zamówienia
MONTAŻ GRATIS!
w pokoju Klienta

Dostępne łóżka rehabilitacyjne:

Warszawa-Mazowsze, Poznań-Wielkopolska

Wynajem
długoterminowy

PROMOCJA od 1.10.2021

499 zł

/ 6 miesięcy

– dodatkowe miesiące 59 zł

Zapytaj o szczegóły wynajmu długoterminowego!

Neurologia

Wynajem długoterminowy zestawów w warunkach domowych

PROMOCJA od 1.10.2021

450 zł

/ 3 miesięcy

Łóżko rehabilitacyjne od BECK-ORTO.

Ceny bazowe wynajmu łóżka rehabilitacyjnego

Cena ulega zmianie na niższą przy dłuższym okresie wynajmu
( zapytaj o szczegóły – dobierzemy Państwu łóżko w zależności od potrzeb lub stanu zdrowotnego pacjenta ).

Wykup łóżka rehabilitacyjnego z wynajmu

Umożliwiamy zakup wynajmowanego łóżka.

Jeśli zrobicie to Państwo po pierwszym miesiącu wynajmu to cena łóżka zostanie pomniejszona o koszt 1-mca wypożyczenia. Umożliwia to naszym Klientom przetestowanie łóżek BECK-ORTO w warunkach domowych.

Szybka i kompleksowa obsługa

Posiadamy duże zapasy łóżek medycznych, dzięki temu są one dostępne od zaraz. Zamówione łóżko dostarczamy na wskazany adres przez Klienta w ciągu 24h. Na miejscu łózka są przez nasz montowane i szkolimy Państwa w zakresie jego obsługi.

Cennik i dodatki

Cena za wybrane łóżkood 90 zł
Standardowy materac medyczny200zł
Dowóz i montaż opłata zależna od rodzaju zlecenia
Dodatki do łóżka

W zestawie taniej

Materac przeciwodleżynowy +130zł
Szafka przyłóżkowa 40zł +20zł/mc
Stolik przyłóżkowy 40zł +20zł/mc

Do wypożyczonego łóżka ortopedycznego oferujemy

Wózek inwalidzki

Rotor medyczny

balkonik

chodzik

*Cena w zestawie
z łóżkiem rehabilitacyjnym
(wózek elektryczny, balkonik)

+20 zł/mc

+40zł/mc

Wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego

Realizujemy fachowy i tani wynajem łózek rehabilitacyjnych dla osób, które tymczasowo wymagają profesjonalnego wsparcia w domowej rehabilitacji. Łóżko rehabilitacyjne dowozimy bezpośrednio do klienta w ten sam dzień, w którym złożył zamówienie za pośrednictwem kontaktu dostępnego na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach pracy naszych konsultantów. Wynajem łóżka rehabilitacyjnego to niezwykle wygodna możliwość dla klientów, którzy nie chcą inwestować w zakup nowego egzemplarza, lecz preferują tymczasowe użytkowanie profesjonalnego sprzętu.

Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych dojeżdża bezpośrednio pod adres wskazany przez klienta, po czym wnosi sprzęt rehabilitacyjny do mieszkania. W przygotowanym wcześniej miejscu ekipa techniczna dokonuje montażu – każde łóżko ortopedyczne jest instalowane bezpośrednio przez naszą ekipę.

Użytkownik, w zależności od rodzaju łóżka rehabilitacyjnego, dokonuje jedynie ręcznej korekcji ustawienia łóżka, a w przypadku gdy łóżko jest terowane elektrycznie – ustawia jego nachylenie i położenie za pomocą pilota.


Łóżko rehabilitacyjne – dlaczego warto je wypożyczyć?

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych jest znacznie bardziej ekonomicznym wyjściem, niż zakup nowego, profesjonalnego mebla. Tego typu łóżko oferuje m.in. sklep medyczny ze sprzętem rehabilitacyjnym, tam jednak wydamy przynajmniej kilka tysięcy na profesjonalny sprzęt. Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego dysponuje szerokim wachlarzem typów i rodzajów łóżek, dzięki czemu klient może bez problemu wybrać odpowiadający mu egzemplarz. Posiadamy w swoim asortymencie firmowym łóżka sterowane elektrycznie, które posiadają zdalną regulację wysokości przy pomocy dołączenia pilota.

Leże czterosegmentowe zapewnia pacjentom wygodę spoczynku, dzięki czemu komfort pacjenta zostaje zmaksymalizowany. Osoba wypożyczająca sprzęt powinna mieć status opiekuna chorego – wówczas instrukcje dotyczące obsługi pilota, które wydaje nasza ekipa montażowa, mogą być przekazane bez pośrednio. W razie jakichkolwiek potrzeb czy trudności z obsługą sprzętu rehabilitacyjnego zapraszamy do kontaktu. Masz pytania? Zadzwoń na naszą infolinię, a nasi konsultanci pomogą w rozwiązaniu konkretnego problemu.

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych – dla kogo jest polecany?

Łóżko rehabilitacyjne to profesjonalny element wyposażenia mieszkania, przeznaczony dla osób będących w skomplikowanym stanie zdrowotnym. Łóżka ortopedyczne dostępne w naszej wypożyczalni są certyfikowanymi produktami medycznymi. Posiadają rozbudowany wachlarz możliwości ustawień. Funkcje łóżka sterowane elektrycznie ułatwiają obsługę sprzętu, gdyż regulację poszczególnych elementów można przeprowadzić tylko i wyłącznie za pomocą dołączonego pilota.

Konstrukcja każdego łóżka rehabilitacyjnego dostępnego w naszej wypożyczalni jest dostosowana dla osób schorowanych, po kontuzjach, wypadkach, udarach czy innych, trudnych przejściach. Łóżko pozwala na dowolną zmianę pozycji (możliwa jest także tzw. pozycja trendelenburga) manualnie lub za pomocą pilota. Osoba chora ma do dyspozycji wygodny zagłówek (i możliwość blokady jego pozycji), wysięgnik wraz z podporą nóg.

Regulacja wysokości leża pozwala na ustalenie dobrej pozycji, dzięki czemu osoby chore mogą komfortowo leżeć na łóżku. Dużą zaletą oferowanych na wynajem łóżek rehabilitacyjnych są materace. Materac rehabilitacyjny stabilizuje pozycję pleców pacjenta poprawiając komfort użytkowania.

Profesjonalna i szybka wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Każde łóżko rehabilitacyjne posiada wzmocnioną i stabilną konstrukcję, wykonaną z pełną starannością przez renomowanych producentów. Nie wykorzystujemy w swojej ofercie łóżek niesprawdzonych czy pochodzących od niezweryfikowanych podmiotów.

W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie bezpieczne łóżka rehabilitacyjne, dzięki którym pacjent może poczuć się lepiej. Zastosowano w nich elementy metalowe malowane proszkowo, a sprzęt obsługiwany jest przy pomocy pilota. Pacjent lub osoba opiekująca się chorym otrzymuje od naszej ekipy z transportu komplet: łóżko, instrukcję i pilot, a to wszystko wliczone jest już cenowo w ofercie.

Wykwalifikowany pracownik przeprowadza błyskawiczne szkolenie dotyczące obsługi łóżka, dzięki czemu użytkownik dowiaduje się, w jaki sposób ustawić zagłówek, jak zastosować zmianę pozycji czy w jaki sposób wysunąć wysięgnik. Wybieramy do naszej oferty łóżka, które posiadają sprawdzone i wygodne materace o charakterystyce leczniczej.

Łóżka rehabilitacyjne dostosowane do potrzeb pacjenta

Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego to najszybszy, najbardziej fachowy i najtańszy sposób na to, aby otrzymać własne łóżko rehabilitacyjne do użytku domowego. Łóżka zostały wyposażone w profesjonalne systemy wspomagające pacjentów, dzięki czemu proces ustawiania ich pozycji czy regulacja wysokości nie przysparza klientom wielu trudności.

W cenie zamówienia włączono już transport i montaż, dzięki czemu klient nie musi martwić się łóżkiem do samodzielnego złożenia. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z obsługą naszej wypożyczalni. Jeśli masz pytania, a odpowiedzi do nich nie znalazłaś/eś w naszej ofercie – zadzwoń lub napisz do nas wiadomość.

Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych działa również na terenie Warszawy.

W czym możemy ci pomóc?

Pomożemy w doborze sprzętu. Zapraszamy do kontaktu.
Zadzwoń!