Serwis łóżek rehabilitacyjnych
Strona główna » Serwis łóżek rehabilitacyjnych

Serwis łóżek rehabilitacyjnych

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne mogą, wraz z intensywną eksploatacją, ulegać typowym usterkom, które z punktu widzenia użytkownika są trudne do usunięcia. Osoba chora nie może przebywać przez dłuższy czas w tak niekorzystnych i niewygodnych warunkach, związanych np. z awarią mechanizmu podnośników pacjenta. Problem nawarstwia się również wtedy, gdy mechanizmy łóżka rehabilitacyjnego uległy uszkodzeniu, przez co pacjent jest zmuszony pozostawać w jednej pozycji. Rodzi to niepotrzebny stres i nerwy, które mogą udzielać się także opiekunom. Wiemy, jak dużym problemem jest zepsuty sprzęt rehabilitacyjny – na szczęście znamy sposób na to, jak szybko i sprawnie pozbyć się niechcianych usterek.

Serwis sprzętu rehabilitacyjnego – czym się zajmujemy?

Wiemy jak zaradzić większości usterek, pojawiających się w kontekście wykorzystania urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych. Realizujemy fachowy serwis łóżek rehabilitacyjnych i sprzętu medycznego. Dysponujemy doświadczoną kadrą pracowniczą, która realizuje naprawy łóżek wielu różnych marek i rodzajów produktów, oznaczonych jako urządzenia do przeznaczenia medyczno-rehabilitacyjnego. Dokonujemy także napraw sprzętu ortopedycznego i innego sprzętu medycznego, który uległ awarii.

Naprawiamy każdy sprzęt rehabilitacyjny, także elektryczny

Nasz serwis sprzętu medycznego realizuje także naprawy łóżek rehabilitacyjnych elektrycznych czy koncentratorów tlenu. Posiadamy fachową wiedzę i doświadczenie w realizacji wielu zadań naprawczych, dzięki czemu przywrócenie do sprawności sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego nie stanowi dla nas większego problemu. Nasi specjaliści realizują naprawy i przeglądy elektryczne urządzeń automatycznych, w tym także wózków inwalidzkich i podnośników pacjenta. Realizujemy:

Profesjonalny serwis sprzętu rehabilitacyjnego na życzenie klienta.

Doraźny serwis techniczny w przypadku, gdy doszło do awarii sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego.

Przegląd gwarancyjny urządzeń zakupionych za pośrednictwem naszego sklepu firmowego.

Naprawę pogwarancyjną na łóżko rehabilitacyjne.

Zastąpienie zużytych sit i innych elementów eksploatacyjnych (koncentratory tlenu) oraz ich regenerację.

Przeglądy okresowe sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego.

Sprzęt rehabilitacyjny i serwis na telefon – jak wygląda naprawa?

Nasz serwis sprzętu realizujemy bezpośrednio w mieszkaniu klienta, dojeżdżając do podanej lokalizacji w zgłoszeniu. Dokonujemy fachowej analizy problemu, po czym przystępujemy do naprawy. Podczas realizowania usługi zamawiający jest na bieżąco informowany o postępie prac. W przypadku większych awarii naprawa musi zostać zrealizowana w naszym serwisie. Klient na tym etapie decyduje, czy naprawa będzie miała swoją kontynuację, czy też rezygnuje z przewiezienia sprzętu do zakładu naprawczego. Realizujemy także serwis koncentratorów tlenu i innych urządzeń o średnich gabarytach, które mogą zostać przetransportowane do naszego serwisu samodzielnie przez klienta.

Sklep i serwis sprzętu w jednym. Sprawdź, czym możemy Cię zaskoczyć

Sprawdź także nasz sklep i wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego przechodząc do odpowiednich sekcji widocznych na niniejszej stronie internetowej. Wypożyczalnia sprzętu medycznego to szansa na skorzystanie z tymczasowego wynajęcia łóżek rehabilitacyjnych wraz z pakietem serwisowym. W ramach naszej działalności funkcjonuje:

Sklep firmowy ze sprawdzonymi i certyfikowanymi urządzeniami do użytku rehabilitacyjnego.

Profesjonalny serwis, dzięki któremu każdy sprzęt medyczny może zostać skutecznie naprawiony.

Wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji (nie wynajmujemy koncentratorów tlenu).

Sklep i serwis sprzętu w jednym. Sprawdź, czym możemy Cię zaskoczyć

Zadzwoń do nas i opisz problem, który związany jest z działaniem urządzenia do rehabilitacji. Pracownik infolinii przypisze do zlecenia pracownika, który naprawi uszkodzony sprzęt. W określonym terminie nasz specjalista stawi się u Państwa i zacznie analizę problemu. Jeśli będzie to konieczne, to zabierze sprzęt do serwisu na dalszą diagnozę i naprawę – o ile zlecający wyrazi na to zgodę.

W czym możemy ci pomóc?

Pomożemy w doborze sprzętu. Zapraszamy do kontaktu.
Zadzwoń!