Serwis
Strona główna » Serwis

Serwis łóżek rehabilitacyjnych

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne mogą, wraz z intensywną eksploatacją, ulegać typowym usterkom, które z punktu widzenia użytkownika są trudne do usunięcia. Osoba chora nie może przebywać przez dłuższy czas w tak niekorzystnych i niewygodnych warunkach, związanych np. z awarią mechanizmu podnośników pacjenta. Problem nawarstwia się również wtedy, gdy mechanizmy łóżka ortopedycznego uległy uszkodzeniu, przez co pacjent jest zmuszony pozostawać w jednej pozycji. Rodzi to niepotrzebny stres i nerwy, które mogą udzielać się także opiekunom. Wiemy, jak dużym problemem jest zepsuty sprzęt rehabilitacyjny – na szczęście znamy sposób na to, jak szybko i sprawnie pozbyć się niechcianych usterek.

Serwis sprzętu rehabilitacyjnego – czym się zajmujemy?

Wiemy jak zaradzić większości usterek, pojawiających się w kontekście wykorzystania urządzeń medycznych i rehabilitacyjnych. Realizujemy fachowy serwis łóżek rehabilitacyjnych i sprzętu medycznego. Dysponujemy doświadczoną kadrą pracowniczą, która realizuje naprawy łóżek wielu różnych marek i rodzajów produktów, oznaczonych jako urządzenia do przeznaczenia medyczno-rehabilitacyjnego. Dokonujemy także napraw sprzętu ortopedycznego i innego sprzętu medycznego, który uległ awarii.

Serwis łóżek rehabilitacyjnych

Naprawiamy każdy sprzęt rehabilitacyjny, także elektryczny

Nasz serwis sprzętu medycznego realizuje także naprawy łóżek rehabilitacyjnych elektrycznych czy koncentratorów tlenu. Posiadamy fachową wiedzę i doświadczenie w realizacji wielu zadań naprawczych, dzięki czemu przywrócenie do sprawności sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego nie stanowi dla nas większego problemu. Nasi specjaliści realizują naprawy i przeglądy elektryczne urządzeń automatycznych, w tym także wózków inwalidzkich i podnośników pacjenta. Realizujemy:

Profesjonalny serwis sprzętu rehabilitacyjnego na życzenie klienta.

Doraźny serwis techniczny w przypadku, gdy doszło do awarii sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego.

Przegląd gwarancyjny urządzeń zakupionych za pośrednictwem naszego sklepu firmowego.

Naprawę pogwarancyjną na łóżko rehabilitacyjne.

Zastąpienie zużytych sit i innych elementów eksploatacyjnych (koncentratory tlenu) oraz ich regenerację.

Przeglądy okresowe sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego.

Sprzęt rehabilitacyjny i serwis na telefon – jak wygląda naprawa?

Nasz serwis sprzętu realizujemy bezpośrednio w mieszkaniu klienta, dojeżdżając do podanej lokalizacji w zgłoszeniu. Dokonujemy fachowej analizy problemu, po czym przystępujemy do naprawy. Podczas realizowania usługi zamawiający jest na bieżąco informowany o postępie prac. W przypadku większych awarii naprawa musi zostać zrealizowana w naszym serwisie. Klient na tym etapie decyduje, czy naprawa będzie miała swoją kontynuację, czy też rezygnuje z przewiezienia sprzętu do zakładu naprawczego. Realizujemy także serwis koncentratorów tlenu i innych urządzeń o średnich gabarytach, które mogą zostać przetransportowane do naszego serwisu samodzielnie przez klienta.

Sklep i serwis sprzętu w jednym. Sprawdź, czym możemy Cię zaskoczyć

Sprawdź także nasz sklep i wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego przechodząc do odpowiednich sekcji widocznych na niniejszej stronie internetowej. Wypożyczalnia sprzętu medycznego to szansa na skorzystanie z tymczasowego wynajęcia łóżek rehabilitacyjnych wraz z pakietem serwisowym. W ramach naszej działalności funkcjonuje:

Sklep i serwis sprzętu w jednym. Sprawdź, czym możemy Cię zaskoczyć

Sklep firmowy ze sprawdzonymi i certyfikowanymi urządzeniami do użytku rehabilitacyjnego.

Profesjonalny serwis, dzięki któremu każdy sprzęt medyczny może zostać skutecznie naprawiony.

Wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji (nie wynajmujemy koncentratorów tlenu).

Sklep i serwis sprzętu w jednym. Sprawdź, czym możemy Cię zaskoczyć

Zadzwoń do nas i opisz problem, który związany jest z działaniem urządzenia do rehabilitacji. Pracownik infolinii przypisze do zlecenia pracownika, który naprawi uszkodzony sprzęt. W określonym terminie nasz specjalista stawi się u Państwa i zacznie analizę problemu. Jeśli będzie to konieczne, to zabierze sprzęt do serwisu na dalszą diagnozę i

W czym możemy ci pomóc?

Pomożemy w doborze sprzętu. Zapraszamy do kontaktu.
Zadzwoń!