Hurtownia łóżek rehabilitacyjnych
Strona główna » Hurtownia łóżek rehabilitacyjnych

Zaopatrzenie HURTOWE

HURTOWE ILOŚCI (10,20,30 szt.)
dostępne od zaraz!

DOSTAWA NA MIEJSCE
łóżek własnym transportem

SERWIS ŁÓŻEK
Naprawa łóżek na miejscu

Łóżko ortopedyczne do sprzedaży hurtowej

Nasza hurtownia łóżek rehabilitacyjnych i sprzętu medycznego realizuje również transakcje hurtowe, ukierunkowane na klienta biznesowego. Posiadamy szeroki asortyment produktów do rehabilitacji, dzięki którym można wyposażyć prywatne placówki medyczne, domy opieki czy inne miejsca, w których zaistniała potrzeba uzupełnienia przestrzeni nowoczesnymi urządzeniami do poprawy stanu zdrowia chorych. Sprawdź naszą ofertę łózek rehabilitacyjnych przeznaczonych dla osób starszych, schorowanych i obłożnie chorych.

Łóżka rehabilitacyjne w hurcie – kontrola i weryfikacja produktów

Łóżka rehabilitacyjne, którymi dysponujemy w ramach działania naszej hurtowni, są każdorazowo weryfikowane przez naszych pracowników. Po dotarciu gotowych produktów z zakładów produkcyjnych, paczki są kontrolowane i sprawdzane pod kątem ewentualnych uszkodzeń. Mimo, iż sprzęty medyczne są w dużej mierze odporne na uderzenia i obciążenia, to przykładamy dużą wagę do weryfikacji ich stanu. W końcu jest to produkt, który ma spełniać swoje eksploatacyjne założenia w każdych, nawet bardzo wymagających warunkach.

Przeznaczenie łóżka rehabilitacyjnego

Łóżko ortopedyczne to nieodzowny element wyposażenia pokoju starszej, schorowanej osoby. Łóżka rehabilitacyjne znajdują swoje zastosowanie także w przypadku rekonwalescencji osób po wypadkach, którzy pragną wrócić do pełnej sprawności. Stanowią zatem użyteczne rozwiązanie dla obłożnie chorych, skutecznie podnosząc ich komfort życia.

Łóżko rehabilitacyjne – zastosowanie w domu i w placówkach medycznych

Znaczącym wyróżnikiem naszych łóżek rehabilitacyjnych jest możliwość zarówno użytku domowego, jak i wykorzystanie w szpitalach, domach opieki społecznej czy sanatoriach. Sprzęt pomaga osobom niepełnosprawnym poprawić komfort życia i zwiększyć wygodę siedzenia i leżenia. Nasze łóżka ortopedyczne elektryczne posiadają rozbudowany system ustawień, dzięki którym poszczególnymi elementami sprzętu można dowolnie manewrować i dostosowywać do potrzeb leżącego. Mowa m.in. o regulowaniu wysokości spoczynku ciała chorego, czy modyfikowane leże, umożliwiające dopasowanie do preferencji chorego. Nowoczesne łóżko szpitalne pozwala na:

obsługę pilota, o ile jest to elektryczny rodzaj łóżka,

dostosowywanie wysokości zagłówka,

zwiększenie komfortu pacjenta, który ma do dyspozycji wygodne i użyteczne leże,

sprawniejsze przeprowadzanie procesu rehabilitacyjnego na łóżku.

Łóżka medyczne pomagają obłożnie chorym w różnych czynnościach życia codziennego

Wiemy, że zdrowie jest najważniejsze, dlatego naszą misją jest pomoc chorym. Dysponujemy szerokim asortymentem sprzętów rehabilitacyjnych przeznaczonych także do sprzedaży hurtowej. Łóżka ortopedyczne są niezbędnym elementem rehabilitacji, zapewniają wysokie bezpieczeństwo pacjenta i są wykonane ze sprawdzonych komponentów, m.in. drewna i metalu. Możliwe jest w nich także spożywanie posiłków – umożliwiają to wysięgniki z podstawkami, których cechą charakterystyczną jest łatwość obsługi.

Łóżka ortopedyczne elektryczne – w pełni wyposażone i gotowe do użytku

Posiadamy w magazynach łóżka szpitalne elektryczne, które są fabrycznie nowe. Dysponujemy również łóżkami medycznymi na wynajem, także w kontekście hurtowym. Są one zawsze w dobrym stanie, gdyż każdorazowo po okresie wypożyczenia podlegają szczegółowemu przeglądowi technicznemu. Elektryczne modele obsługuje się za pomocą pilota, dzięki czemu opiekun lub sam obłożnie chory może sterować konkretnymi ustawieniami łóżka ortopedycznego.

Sklep medyczny, który obsługuje klientów hurtowych

Nasze łóżka rehabilitacyjne stanowią wyposażenie wielu placówek medycznych i szpitali. Są wykorzystywane także dla potrzeb indywidualnych, w sytuacji gdy obłożnie chora osoba pozostaje w domu. Łóżko rehabilitacyjne elektryczne zapobiega odleżynom i ułatwia sprawne wstawanie. W ofercie mamy także inne łóżka szpitalne, które można wykorzystywać przez długi czas. Sprawdź również nasze inne kategorie. Chcesz otrzymywać informacje na temat oferty? Skorzystaj z naszego formularza zgłoszeniowego i dostawaj powiadomienia o nowych ogłoszeniach.

W czym możemy ci pomóc?

Pomożemy w doborze sprzętu. Zapraszamy do kontaktu.
Zadzwoń!