Łóżka rehabilitacyjne – usługa wypożyczenia w Warszawie
Strona główna » Łóżka rehabilitacyjne – usługa wypożyczenia w Warszawie

Łóżka rehabilitacyjne Warszawa

Dostępne w Warszawa-Mazowsze

Wynajem
długoterminowy

PROMOCJA od 1.10.2021

499 zł

/ 6 miesięcy

– dodatkowe miesiące 59 zł

Specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne to rodzaj sprzętu medycznego niezbędnego do wyposażenia pokoju osoby chorej przewlekle. Może też być wykorzystane jako łóżko ortopedyczne dla osób po zabiegach operacyjnych kończyn dolnych lub kręgosłupa, na okres rehabilitacji i rekonwalescencji. Różne modele łóżek rehabilitacyjnych oferuje wypożyczalnia łóżek w Warszawie.

Neurologia

Wynajem długoterminowy zestawów w warunkach domowych

PROMOCJA od 1.10.2021

450 zł

/ 3 miesięcy

Łóżka rehabilitacyjne dostępne w wypożyczalni w Warszawie

Nasze ceny podstawowe wynajmu łóżka rehabilitacyjnego

Cena zawsze ulega zmianie na niższą im dłuższy jest okres wynajmu
( zapytaj o szczegóły – dobierzemy Państwu łóżko w zależności od potrzeb lub stanu zdrowotnego pacjenta ).

Zakup łóżko rehabilitacyjne z wynajmu

Umożliwiamy zakup wynajmowanego łóżka. Cena łóżka po okresie 1 miesiąca wynajmu zostaje pomniejszona. Oferujemy możliwość przetestowania łóżek BECK-ORTO w warunkach domowych.

Szybka i kompleksowa obsługa łóżek na terenie Warszawy

Zawsze wykonujemy usługę transportu łóżka rehabilitacyjnego na terenie Warszawy. Zamówione łóżko dostarczamy na wskazany adres przez Klienta w ciągu 24h. Ofertę wynajmu łóżek łączymy z udzielaniem informacji na temat sposobu obsługi oraz z serwisowaniem.

.

Cennik i dodatki

Cena za wybrane łóżkood 90 zł
Standardowy materac medyczny200zł
Dowóz i montaż opłata zależna od rodzaju zlecenia
Dodatki do łóżka

W zestawie taniej

Materac przeciwodleżynowy +130zł
Szafka przyłóżkowa 40zł +20zł/mc
Stolik przyłóżkowy 40zł +20zł/mc

Do wypożyczonego łóżka ortopedycznego oferujemy

Wózek inwalidzki

Rotor medyczny

balkonik

chodzik

*Cena w zestawie
z łóżkiem rehabilitacyjnym
(wózek elektryczny, balkonik)

+20 zł/mc

+40zł/mc

Zakup czy wypożyczenie łóżka medycznego w Warszawie?

W przypadku osoby chorej przewlekle lub niedołężnej ze względu na podeszły wiek, zachodzi potrzeba umieszczenia w domu łóżka szpitalnego. Jego funkcje pozwalają na wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i higienicznych oraz drobnych zabiegów medycznych w domu osoby chorej. Nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny to wysokiej jakości łóżka, które ułatwiają całodobową opiekę nad osobą przebywającą stale w pozycji leżącej. Oferujemy dowolny okres wypożyczenia łóżka szpitalnego. Jest to rozwiązanie korzystne finansowo. Koszt wypożyczenia jest niższy niż zakup sprzętu rehabilitacyjnego na własność.

Z naszą ofertą sprzętu rehabilitacyjnego powinny również zapoznać się osoby, które są czasowo unieruchomione z powodu niesprawności narządów ruchu, powstałej na skutek nieszczęśliwego wypadku. Trudności lokomocyjne utrudniają im samodzielne funkcjonowanie na co dzień. Łóżko ortopedyczne jest takiej osobie potrzebne do czasu powrotu do pełnego zdrowia. Łóżka rehabilitacyjne mogą być wypożyczone na miesiąc, a w razie potrzeby okres wypożyczenia zostanie przedłużony. To najlepsza opcja dla osoby chorej, która nie potrzebuje łóżka szpitalnego na stałe.

Warto korzystać z usługi wypożyczenia łóżek, ponieważ ceny wynajmu łóżek są przystępne; koszt wynajmu łóżka jest akceptowalny na każdą kieszeń. Oferujemy wypożyczenie na bardzo dogodnych warunkach i na dowolny okres. Zawsze wykonujemy usługę transportu łóżka rehabilitacyjnego na terenie Warszawy. Bez zbędnych formalności usługa wypożyczenia zostanie automatycznie przedłużona. Ofertę wynajmu łóżek łączymy z udzielaniem informacji na temat sposobu obsługi oraz z serwisowaniem.


Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych – oferta

Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego udostępnia różne typy łóżek rehabilitacyjnych. Mogą to być standardowe łóżka rehabilitacyjne o wymiarach umożliwiających umieszczenie w pokoju o niewielkiej powierzchni. Oferujemy też wynajem łóżek rehabilitacyjnych o szerszych wymiarach leża lub wytrzymałe łóżka rehabilitacyjne odporne na większe obciążenia. W naszych zasobach mamy różne modele łóżek ortopedycznych Burmeier. Są to wysokiej klasy łóżka rehabilitacyjne elektryczne.

Dostawa łóżka rehabilitacyjnego- Warszawa

Usługa wypożyczenia obejmuje dowóz tego rodzaju sprzętu rehabilitacyjnego do domu klienta mieszkającego na terenie Warszawy. Ponieważ są to elektryczne łóżka rehabilitacyjne sterowane zdalnie, do wypożyczonego łóżka dołączamy dokładną instrukcję obsługi w języku polskim. Usługa wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego poszerzona jest o wykonanie regulacji łóżka rehabilitacyjnego oraz doraźny serwis w razie awarii systemu sterującego.

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Warszawa zapewnia wynajem sprzętu rehabilitacyjnego w nienagannym stanie technicznym. Dostarczając łóżko rehabilitacyjne wypożyczalnia pobiera kaucję. Jest ona oddawana klientowi przy zwrocie wypożyczonego sprzętu, jeśli nie został on uszkodzony na skutek niewłaściwego użytkowania.

Wypożyczalnia oferuje łóżka rehabilitacyjne elektryczne. Oferujemy różne typy zaawansowanych łóżek rehabilitacyjnych, wynajem łóżka medycznego do opieki szpitalnej, czterofunkcyjne łóżka rehabilitacyjne, łóżka rehabilitacyjne kolumnowe z funkcją podnoszenia całego leża, zsynchronizowaną przez dwa siłowniki znajdujące się za głową oraz za nogami osoby chorej. Wszystkie łóżka rehabilitacyjne wyposażone są w obustronne poręcze, kółeczka jezdne oraz dodatkowe uchwyty. W ofercie są różne rozmiary łóżek rehabilitacyjnych. Wszystkie łóżka rehabilitacyjne wykończone są starannie i w pełni sprawne

Dowiedz się: <strong>Materac rehabilitacyjny – co warto wiedzieć?</strong>

Łóżka rehabilitacyjne – konstrukcja i funkcje

Wszystkie modele łóżek rehabilitacyjnych dostosowane są zarówno do potrzeb osoby chorej, jak też jej opiekunów. Łóżko elektryczne obsługiwane jest za pomocą pilota, sterującego poszczególnymi funkcjami. Leże łóżka szpitalnego składa się z segmentów, które mogą być ustawiane pod dowolnym kątem. Dzięki płynnej regulacji za pomocą pilota, chory może samodzielnie zmieniać ułożenie pleców i nóg. Do łóżek rehabilitacyjnych Burmeier dołączone są uchwyty umożliwiające podniesienie się chorego z pozycji leżącej do siedzącej, oraz każdą inną zmianę pozycji ciała. Zatem każdy z użytkowników łóżek rehabilitacyjnych jest w stanie wygodnie się ułożyć, bez częstego angażowania opiekuna.

Wypożyczenie łóżka pielęgnacyjnego dla osoby leżącej jest również korzystne dla opiekuna domowego, pielęgniarki, czy rehabilitanta. Leże łóżek ortopedycznych Burmeier może być ustawione wyżej lub niżej. Podwyższenie leża jest potrzebne, aby osoba wykonująca czynności higieniczne nie musiała się nadmiernie pochylać przy wymianie pampersów lub podczas mycia chorego. Poręcze łóżka medycznego mogą być obustronnie podnoszone lub obniżane. Regulacja wysokości leża to także ułatwienie dla rehabilitanta, aby mógł podejść do chorego z każdej strony, oraz dla pielęgniarki zmieniającej opatrunki.

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne wyposażone są w kółeczka jezdne. W razie potrzeby można przewieźć chorego do innej części mieszkania lub przy dobrej pogodzie na taras. Podniesienie poręczy do maksymalnej wysokości jest zabezpieczeniem osoby chorej przed wypadnięciem w razie niekontrolowanej zmiany pozycji ciała podczas snu.

Wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjne to produkt atestowany pod kątem użyteczności i bezpieczeństwa. Łóżka rehabilitacyjne sterowane są najwygodniejszym rozwiązaniem dla osoby z ograniczoną sprawnością zarówno pod względem zmiany pozycji ciała, jak też samoobsługi. Daje jej to poczucie niezależności od pomocy osób trzecich. Większa pewność własnych możliwości wpływa dodatnio na postępy w leczeniu. Łóżko elektryczne jest łatwe w obsłudze. Poradzi sobie z tym nawet osoba w bardzo zaawansowanym wieku. Opiekunowie domowi są spokojni o bezpieczeństwo chorego, nawet gdy nie znajdują się w pobliżu.

Przeczytaj też: Opieka długoterminowa pacjenta

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Warszawa – co jeszcze jest w ofercie?

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Warszawie oferuje nie tylko łóżka rehabilitacyjne. Jest to również wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego, pełniącego dla osoby chorej funkcje pomocnicze. Może to być wypożyczenie wózka inwalidzkiego. Taki wózek jest przydatny, aby osoba leżąca nie obłożnie mogła się przemieszczać do różnych pomieszczeń w mieszkaniu. Może zasiąść przed telewizorem znajdującym się w innym pokoju lub przy biurku wykonywać zdalnie na komputerze swoje czynności zawodowe.

Wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego znajduje się w Warszawie, gdzie większość instytucji i uczelni ma udogodnienia dla dojazdu i poruszania się przez osoby niepełnosprawne. Wypożyczenie wózka inwalidzkiego sprawi, że osoba z niepełnosprawnością może się realizować zawodowo lub bez przeszkód kontynuować naukę. Zapobiega to wykluczeniu społecznemu inwalidów ruchu.

W wypożyczalni dostępny jest też nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny ułatwiający mobilność osób z ograniczoną sprawnością lokomocyjną. Lekki balkonik ułatwia wstawanie z łóżka rehabilitacyjnego pomoże też przy korzystaniu z kabiny prysznicowej lub toalety. Bardzo praktyczny w użytkowaniu jest chodzik na kółkach. Wyposażony jest zazwyczaj w pojemną torbę na zakupy. Przy bólach kręgosłupa lędźwiowego to nieoceniona pomoc w samodzielnym robieniu sprawunków, bez obciążania się ciężarem towarów.

Oprócz wynajmu łóżka pielęgnacyjnego oferujemy również wypożyczenie materaca. Dla osób chorych obłożnie potrzebny jest materac przeciwodleżynowy. Zapobiega on powstawaniu uszkodzeń skórnych takich jak odparzenia lub źle gojące się ranki. Osoba stale leżąca musi jak najmniej odczuwać dyskomfort. Materac stwarza przyjazne warunki dla skóry całego ciała.

Wypożyczenie materaca to także dogodna opcja dla osób z dolegliwościami bólowymi związanymi z chorobą zwyrodnieniową stawów lub różnych partii kręgosłupa. Materac o odpowiednim stopniu twardości/miękkości pozwala na utrzymanie kręgosłupa w optymalnej pozycji. Zapewnia to dobry wypoczynek podczas spokojnego snu.

Każdy, kto potrzebuje sprzętu rehabilitacyjnego znajdzie w wypożyczalni Beck-Orto nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny dostosowany do jego wymagań. Czy to będzie usługa wypożyczenia balkonika rehabilitacyjnego, wózka inwalidzkiego, kul ortopedycznych lub wypożyczenia sprzętu medycznego innego typu. Jeśli nie nastąpi zwrot w określonym terminie, usługa wypożyczenia zostanie automatycznie przedłużone na dalszy okres. Na czas wypożyczania pobieramy kaucję i oddajemy ją przy zwrocie wypożyczonego sprzętu.

Możemy też zaproponować zakup nowego sprzętu ortopedycznego, który jest dofinansowany przez NFZ. Zakup nowego sprzętu będzie tańszy o pewien procent jego ceny. Warto zatem sprawdzić na stronie beck-orto.pl co jest bardziej opłacalne, usługa wypożyczenia czy zakup nowego sprzętu.

Dowiedz się więcej: Wózek inwalidzki – refundacja. Komu, kiedy i na jakich warunkach przysługuje dofinansowanie z NFZ?
Sprawdź: Jak wybrać i załatwić łóżko rehabilitacyjne dla chorego?

W czym możemy ci pomóc?

Pomożemy w doborze sprzętu. Zapraszamy do kontaktu.
Zadzwoń!