Oferta DPS
Strona główna » Oferta DPS

Łóżka rehabilitacyjne dla DPS

W naszej hurtowni posiadamy łóżka rehabilitacyjne przeznaczone do użytku instytucjonalnego i prywatnego. Stanowią one niezbędny sprzęt dla domu pomocy społecznej czy innego miejsca, w którym realizowane są usługi opieki długoterminowej. Dyrektor domu pomocy społecznej może stworzyć zapytanie ofertowe, na które niezwłocznie odpowiemy, przedstawiając konkretną propozycję wyposażenia DPS-u i konkretny termin realizacji zamówienia. Korzystamy z produktów najwyższej klasy, przeznaczonej do opieki długoterminowej pacjentów z ograniczoną ruchomością.

Wyposażamy dom pomocy społecznej w zestaw łóżek rehabilitacyjnych

Posiadamy zarówno zwykłe łóżka rehabilitacyjne, jak sprzęt elektryczny pozwalający na zwiększenie komfortu pacjentów. Funkcjonalność nowoczesnych sprzętów medycznych to m.in. elektryczna regulacja wysokości leża czy możliwość dostosowania wysokości nagłówka i innych komponentów łóżka do potrzeb osoby obłożnie chorej. Łóżko rehabilitacyjne przeznaczone jest w zakresie krótkotrwałej i długookresowej opieki nad osobą niepełnosprawną. Każdy produkt w naszej ofercie jest dokładnie sprawdzany pod kątem ewentualnych braków w komplecie czy wad fabrycznych, dzięki czemu bezpieczeństwo użytkowania zostaje zwiększone.

Całościowe wyposażanie DPS-ów w urządzenia rehabilitacyjne

Realizujemy zarówno pojedyncze zamówienia na wybrakowane sztuki, jak i kompleksowe wyposażanie w ramach zestawów łóżek rehabilitacyjnych dla domów opieki. Sprzęt dostarczamy szybko i profesjonalnie pod adres wskazany przez kontrahenta. Dostawa realizowana jest przez naszą kadrę pracowniczą, dzięki czemu dowóz jest zawsze dokonywany w fachowy sposób. Dowóz realizujemy na terenie całego kraju.

Elektryczna regulacja wysokości leża i inne cechy łóżek elektrycznych

Przygotowaliśmy specjalną ofertę związaną ze sprzedażą łóżek rehabilitacyjnych elektrycznych, maksymalizujących bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Szerokość całkowita łóżek różni się w zależności od modelu, a wszystkie informacje dostępne są na kartach produktów. Korzystanie z łóżek rehabilitacyjnych elektrycznych jest nie tylko wygodne dla pacjenta, ale również ułatwia obsługę sprzętu przez opiekuna. Stanowią zatem idealne uzupełnienie sprzętowego DPS, ułatwiając pracę kadrze opiekującej się pacjentami.

Cechy łóżek rehabilitacyjnych dla pacjenta DPS

W ofercie łóżek rehabilitacyjnych posiadamy szeroki asortyment sprzętów medycznych dostosowanych do różnych potrzeb pacjenta. W ramach naszej firmy działa także wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, w której można nabyć zadbane łóżka używane na określony czas użytkowania. Proponowane przez nas łóżka charakteryzują się:

wysoką jakością wykonania i trwałością eksploatacji,

dużym wachlarzem funkcjonalności, co jest przydatne zarówno dla pacjenta, jak i opiekuna DPS,

użytecznością – poszczególne typu łóżek posiadają dodatkowe wyposażenie zgodnie z ofertą przedstawioną w katalogu (po więcej informacji przejdź na stronę menu), np. stoliki i wysięgniki oraz barierki na zewnątrz

dowolnym ustawieniem, także ukośnie do ziemi – tzw. pozycja trendelenburga.

Zapytanie ofertowe z DPS

Przedstawiamy naszą spersonalizowaną ofertę dla podmiotów wysyłających do nas zapytanie ofertowe w kontekście wyposażenia domu pomocy społecznej w łóżka do rehabilitacji. Oferty dostosowujemy w sposób spersonalizowany, kontaktując się bezpośrednio ze zleceniodawcą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego – dobrym sposobem na wysłanie do nas zapytania jest także kontakt przez mail.

Realizujemy cały proces wyposażania obiektów DPS w urządzenia przyjazne dla pacjenta

Dom pomocy społecznej powinien być miejscem dobrze kojarzącym się dla pacjenta. Nie zawsze jednak tak jest, przez co negatywne stereotypy bardzo łatwo narastają i ciężko jest je odczarować. Misją naszej firmy jest czynienie przestrzeni miejsc rehabilitacyjnych bardziej przyjaznym dla użytkowników i opiekunów. Zapraszamy do kontaktu z infolinią naszej firmy, w celu dopytania o szczegóły współpracy. Realizujemy swoje usługi na terenie całej Polski.

OFERTA - DPS

dla Domów Pomocy Społecznej

HURTOWE ilości Zestawów łóżek rehabilitacyjnych

Szybka dostawa własnym transportem w całej Polsce

Dostawa i Serwis łóżek na miejscu w DPS

Kompleksowy wystrój i wyposażenie pokoju pacjenta

Współpracujemy z architektami wnętrz
i ogrodów terapeutycznych

W czym możemy ci pomóc?

Pomożemy w doborze sprzętu. Zapraszamy do kontaktu.
Zadzwoń!