NOWE – Łóżka rehabilitacyjne
Strona główna » NOWE – Łóżka rehabilitacyjne

Nowe Łóżka rehabilitacyjne.

Dobro pacjenta zawsze powinno być dla nas najważniejsze. Odpowiedni wybór łóżka jest w stanie nie tylko ułatwić wykonywanie codziennych czynności, takich jak siadanie, wstawanie, zmienianie pozycji, ale zwiększa ono także skuteczność wykonywanych ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Łóżko rehabilitacyjne nowe, czy używane?

Jest to kwestia indywidualna każdego kupującego. Wszystko zależy od oczekiwanej jakości oraz ilości gotówki, jaką chcemy na ów sprzęt przeznaczyć.

Nowe łóżko rehabilitacyjne z całą pewnością będzie wyborem nieznacznie droższym, niż ich używany odpowiednik, jednak komfort osób chorych będzie nieporównywalnie wyższy. Wystarczy już sama świadomość, iż używany przez nas sprzęt nie był nigdy wcześniej w niczyim posiadaniu. Mamy też gwarancję, że nie będą znajdywać się na nim jakiekolwiek ślady użytkowania – wszystko będzie fabrycznie nowe.

Jeśli stawiamy więc wygodę pacjenta jako nasz najwyższy priorytet, to zdecydowanie powinniśmy wybrać nowe łóżko rehabilitacyjne.

Wysoki standard jakościowy naszych łóżek.

Wszystkie łóżka rehabilitacyjne dostępne w naszym sklepie gwarantują wysoką jakość życia osób leżących, głównie za sprawą ich bardzo dobrego poziomu jakości.

Niezależnie, czy ostatecznie zdecydujemy się na zakup nowego łóżka, czy też jego używanego odpowiednika, możemy być pewni, że wybrany przez nas model będzie wykonany z najwyższej jakości materiałów. Dodatkowo, wyposażenie każdego z nich sprawia, iż są one wprost idealnie dostosowane nawet dla osób, których wymagania są bardzo wysokie.

Nasze nowe łóżka rehabilitacyjne dzielimy na dwie główne kategorie: manualne oraz elektryczne. Pierwsze z nich dostosowywane są do pacjenta za pomocą ręcznych konstrukcji, natomiast te drugie przy użyciu pilota.

Nasze łóżka rehabilitacyjne są również dostosowane do użytku w najróżniejszych ośrodkach medycznych, ale sprawdzą się też w przypadku pacjentów wymagających opieki domowej, w tym w domach seniora.

Funkcje naszego sprzętu.

Łóżka rehabilitacyjne dostępne w naszym asortymencie posiadają szereg pomocnych funkcji, dzięki którym proces leczenia osób cierpiących przebiega znacznie sprawniej.

Nasz sprzęt, zarówno sterowany ręcznie, jak i elektrycznie, wyposażony jest w regulację wysokości, co pozwoli nam zmienić kąt położenia ciała z leżącego na siedzący, i odwrotnie.

Zdajemy sobie również sprawę, iż ciężko jest stale opiekować się osobami chorymi, dlatego też nasze łóżka rehabilitacyjne posiadają umocowane po bokach poręcze, dzięki którym pacjent nie wypadnie, za to będzie mógł się dodatkowo podeprzeć podczas podnoszenia się.

Tuż nad łóżkiem ulokowany jest tak zwany wysięgnik z uchwytem, w większości przypadków w kształcie trójkąta, który znacznie ułatwia we wstawaniu.

Transport osób niepełnosprawnych także będzie ułatwiony, w głównej mierze dzięki zastosowaniu kółek jezdnych z hamulcami.

W naszej ofercie znaleźć można zapoznać się z tak dużą różnorodnością sprzętu, że ciężko jest wymienić jego wszystkie, dodatkowe funkcje. Wśród nich znajdują się jednak takie udogodnienia jak: materace przeciwodleżynowe, stoliki przyłóżkowe, stojaki do kroplówek, czy nawet uchwyty na tak zwany basen.

Nowe łóżko rehabilitacyjne dla każdego.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnych od siebie modeli, tak więc każdy powinien odnaleźć coś wprost dla siebie.

Nowe łóżka ortopedyczne zakupić można w bardzo szerokim zakresie cenowym, w tym również za niespełna tysiąc złotych. Polecamy samemu się przekonać, że specjalistyczny sprzęt wcale nie musi być drogi.

Niezależnie więc od naszych osobistych wymagań, oraz kondycji osób chorych, które z owego sprzętu będą korzystać, nasz szeroki wybór gwarantuje odnalezienie modelu idealnego.

Potrzebujemy wynająć łóżko rehabilitacyjne na krótki czas, by pomóc dojść do siebie chorej osobie w naszym zaciszu domowym? A może interesuje nas zakup na stałe, aby wykorzystać go w placówkach opieki długoterminowej? W beck-orto z całą pewnością znajdziemy wszystko to, co jest nam aktualnie najbardziej potrzebne.

W czym możemy ci pomóc?

Pomożemy w doborze sprzętu. Zapraszamy do kontaktu.
Zadzwoń!