Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

"łóżka medyczne wcale nie muszą być drogie!"

DOSTAWA!
w dniu zamówienia
MONTAŻ GRATIS!
w pokoju Klienta

Dostępne łóżka rehabilitacyjne:

Warszawa-Mazowsze, Poznań-Wielkopolska

Wynajem
długoterminowy

PROMOCJA od 1.10.2021

499 zł

/ 6 miesięcy

– dodatkowe miesiące 59 zł

Zapytaj o szczegóły wynajmu długoterminowego!

Neurologia

Wynajem długoterminowy zestawów w warunkach domowych

PROMOCJA od 1.10.2021

450 zł

/ 3 miesięcy

Łóżko rehabilitacyjne od BECK-ORTO.

Ceny bazowe wynajmu łóżka rehabilitacyjnego

Cena ulega zmianie na niższą przy dłuższym okresie wynajmu
( zapytaj o szczegóły – dobierzemy Państwu łóżko w zależności od potrzeb lub stanu zdrowotnego pacjenta ).

Wykup łóżka rehabilitacyjnego z wynajmu

Umożliwiamy zakup wynajmowanego łóżka.

Jeśli zrobicie to Państwo po pierwszym miesiącu wynajmu to cena łóżka zostanie pomniejszona o koszt 1-mca wypożyczenia. Umożliwia to naszym Klientom przetestowanie łóżek BECK-ORTO w warunkach domowych.

Szybka i kompleksowa obsługa

Posiadamy duże zapasy łóżek medycznych, dzięki temu są one dostępne od zaraz. Zamówione łóżko dostarczamy na wskazany adres przez Klienta w ciągu 24h. Na miejscu łózka są przez nasz montowane i szkolimy Państwa w zakresie jego obsługi.

Cennik i dodatki

Cena za wybrane łóżkood 90 zł
Standardowy materac medyczny200zł
Dowóz i montaż opłata zależna od rodzaju zlecenia
Dodatki do łóżka

W zestawie taniej

Materac przeciwodleżynowy +130zł
Szafka przyłóżkowa 40zł +20zł/mc
Stolik przyłóżkowy 40zł +20zł/mc

Do wypożyczonego łóżka medycznego oferujemy

Wózek inwalidzki

Rotor medyczny

balkonik

chodzik

*Cena w zestawie
z łóżkiem rehabilitacyjnym
(wózek elektryczny, balkonik)

+20 zł/mc

+40zł/mc

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych – dlaczego warto!

Łóżko rehabilitacyjne jest niewątpliwie podstawowym narzędziem ułatwiającym opiekę nad osobą starszą lub chorą. Pomaga w codziennych czynnościach opiekunowi chorego, a także zapewnia komfort samemu pacjentowi dzięki regulacji wszystkich segmentów łóżka.

Dość często w wyszukiwarkach pojawia się fraza „tania wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych”.  Warszawa jest miastem o bardzo zróżnicowanych cenach, a opieka nad chorym bywa kosztowna. Wybierając łóżko, zwróć uwagę na jego jakość, a także stawkę za wynajem. BECK-ORTO jest marką, która kładzie duży nacisk na najlepsze parametry swojego sprzętu, a przy tym przystępne ceny, mając na uwadze koszty, z jakimi musi się liczyć rodzina chorego. Łóżka rehabilitacyjne używane pozwalają na ich znaczące obniżenie.

Zalety korzystania z łóżka rehabilitacyjnego

Łóżko rehabilitacyjne dla obłożnie chorego jest specjalnie dostosowane do jego potrzeb i możliwości. Łóżko medyczne poza standardową pozycją do leżenia pozwala na ułożenie chorego w dogodnej pozycji w ramach jego potrzeb. Specyficzna budowa łóżka pozwala pacjentowi na przyjęcie wygodnej pozycji, podniesienie głowy, nóg, uniesienie tułowia do pozycji siedzącej. Dzięki temu chory może zmienić perspektywę, a także wygodnie zjeść posiłek i bezpiecznie przyjąć lekarstwa.

Łatwiejsze staje się wówczas również mycie, ubieranie pacjenta i przeprowadzanie ćwiczeń rehabilitacyjnych zaleconych przez lekarza, szczególnie że łóżka są przystosowane do tego, by zamontować w nich niektóre dodatkowe sprzęty. Dostępne uchwyty, poprzeczki ułatwiają choremu samodzielne podnoszenie się i zabezpieczają przed ewentualnym upadkiem.

Ponieważ do łóżka rehabilitacyjnego dołączony jest pilot, pozwala on samemu choremu na samodzielne dostosowanie pozycji nóg i tułowia w wygodnej dla niego pozycji.

Dodatkowym atutem profesjonalnych łóżek, jest fakt, że minimalizują ryzyko powstawania odleżyn, które stanowią poważny i bardzo popularny problem osób leżących. Jeśli więc potrzebujesz łóżko rehabilitacyjne, wypożyczalnia Warszawa BECK – ORTO posiada szeroki asortyment, dzięki któremu każdy może tu znaleźć model na miarę swoich potrzeb.

Zapewniamy pomoc w wyborze łóżka i jego montaż w domu

Jeżeli po raz pierwszy musisz wybrać łóżko rehabilitacyjne, wynajem w BECK – ORTO nie przysporzy Ci dużego problemu. Nasi specjaliści chętnie doradzą, jakiego rodzaju model będzie optymalny.

Gwarantujemy wniesienie oraz zamontowanie łóżka w miejscu pobytu osoby chorej. Pokażemy również, jak z niego korzystać, jak działa pilot i w jaki sposób ustawiać pozycje poszczególnych części łóżka, by zapewnić użytkownikowi jak najkorzystniejsze warunki, a opiekunowi ułatwić pracę.

BACK – ORTO posiada w ofercie zróżnicowane pod względem konstrukcyjnym i cenowym łóżka ortopedyczne. Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Warszawa to jedna z naszych dwóch dostępnych lokalizacji. Mieszkańców zachodniej Polski zapraszamy do Poznania.

W czym możemy ci pomóc?

Pomożemy w doborze sprzętu. Zapraszamy do kontaktu.
Zadzwoń!