Sklep ortopedyczny w Warszawie

Sprzęt rehabilitacyjny wspomaga powrót do zdrowia i pomaga w codziennych czynnościach życiowych osobom borykającym się z urazami, niepełnosprawnością i problemami związanymi z wiekiem. Jest powszechnie stosowany w ośrodkach rehabilitacyjnych, szpitalach, domach opieki i ośrodkach opieki. Sprzęt ortopedyczny taki jak laski, kule i chodziki zapewniają wsparcie i równowagę, dzięki czemu ludzie mogą poruszać się samodzielnie. Pasy ortopedyczne i korektory postawy wspierają i przywracają prawidłowe ułożenie ciała, aby złagodzić ból i zapobiec przeciążeniu. Wózki inwalidzkie pomagają personelowi medycznemu i opiekunom przewozić ludzi z miejsca na miejsce. Części i akcesoria do wózków inwalidzkich i chodzików zachowują funkcjonalność i żywotność sprzętu rehabilitacyjnego na długie lata.

Sklep ortopedyczny BECK-ORTO – oferta

Sklep rehabilitacyjny BECK-ORTO posiada w swojej ofercie różnego rodzaju wyposażenie w tym między innymi poniższy sprzęt rehabilitacyjny.

Nowe łóżko rehabilitacyjne Burmeier Dali + Wysięgnik

Balkoniki i chodziki rehabilitacyjne

Balkoniki i chodziki to niezbędny sprzęt stosowany w celu ułatwienia poruszania się osobom powracającym do zdrowia po urazach bioder, kolan i kostek lub po operacjach. Chodziki i balkoniki rehabilitacyjne mają ramę w kształcie litery „U”, która otacza użytkownika i zapewnia cztery punkty kontaktu z podłożem, tworząc bardziej stabilną podstawę podparcia niż laski lub kule. Balkoniki i chodziki wyposażone są w specjalistyczne uchwyty do chwytania. Balkoniki i chodziki mogą mieć cztery gumowane nogi dla dodatkowej stabilności lub dwie gumowane tylne kółka z dwoma przednimi kołami, które dają optymalne rozwiązanie – umożliwiają pchanie przez spacerowiczów, a nie ich podnoszenie podczas chodzenia. Wybierając ten rodzaj sprzętu, ważne jest, aby upewnić się, że preferowana opcja spełnia wszystkie podstawowe potrzeby.

Ortezy

Orteza to urządzenie zaprojektowane w celu poprawy funkcji biomechanicznej, zachęcania do prawidłowego ustawienia stawów lub ochrony istniejącej kończyny. Ortezy można podzielić na dwie kategorie: ortezy do unieruchomienia oraz ortezy do mobilizacji. Ortezy do unieruchamiania wywierają siłę statyczną na określoną część ciała. Ortezy do mobilizacji są zbudowane z ruchomych elementów i mogą być dostosowywane w zależności od konkretnego typu konstrukcji i przeznaczenia. Oferujemy ortezy do leczenia szerokiej gamy dysfunkcji organizmu.

Rotory medyczne

Rotor to sprzęt rehabilitacyjny służący do usprawnienia funkcjonowania kończyny górnej lub dolnej. Przyczynia się do zwiększenia sprawności osób po udarach, wypadkach, z różnymi zaburzeniami neurologicznymi, rehabilitacje stawu skokowego. Rotor to sprzęt rehabilitacyjny pozwalający na ćwiczenia w dowolnym miejscu. Górne drążki posiadają gumowe nakładki zapobiegające przesuwaniu się urządzenia podczas ćwiczeń. Pedały posiadają paski zapobiegające zsuwaniu się stóp. Trening z użyciem rotorów pozwala kształtować siłę mięśni, poprawiać krążenie w kończynach i stymulować układ nerwowy oraz poprawiać ruchomość stawów. Szczególnie polecany do ćwiczeń nerwów obwodowych kończyn dolnych. Jego wykorzystanie w procesie rehabilitacji gwarantuje:

  • poprawę wydolności krążeniowo-oddechowej,
  • poprawę ukrwienia w krążeniu tętniczym, żylnym, limfatycznym,
  • zapobieganie zanikowi mięśni,
  • profilaktykę zakrzepicy tętnic i żył,
  • rozluźnienie przykurczu w stawach kończyn.

Ćwiczenia kończyn dolnych można wykonywać w pozycji siedzącej, natomiast ćwiczenia kończyn górnych można wykonywać po ustawieniu rotora np. na stole.

beck-orto - hurtownia i serwis łóżek rehablitacyjnych i sprzętu medycznego

Łóżka ortopedyczne

Łóżka do opieki szpitalnej i domowej zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić pacjentom wygodne i stabilne miejsce do leczenia, powrotu do zdrowia i opieki. Zazwyczaj zbudowane z regulowanymi ramami, które zapewniają wszechstronność pozycji, a także regulację wysokości w celu zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu, łóżka te są idealnym dodatkiem do różnych placówek opieki zdrowotnej, od domu po szpital. W odróżnieniu od tradycyjnych łóżek, które oferują więcej elementów regulujących i zabezpieczających, łóżka te są najlepszym rozwiązaniem dla opieki medycznej w placówce opieki zdrowotnej, a nawet w domu, zarówno w przypadku krótkotrwałych, jak i długotrwałych chorób i urazów. Łóżka ortopedyczne mają kółka i zabezpieczenia niezbędne dla bezpiecznego transportowania pacjenta. Można je także złożyć w celu załadowania do karetki bez podnoszenia.

Dla większości osób powrót do zdrowia w zaciszu własnego domu jest o wiele korzystniejszą opcją niż pozostanie w szpitalu lub przeniesienie do centrum rehabilitacji. A kiedy ludzie zmagają się z przewlekłą chorobą, najlepszym miejscem na relaks i uzdrowienie z czasem jest dom. Pobyt w domu pozwala im na cięższą pracę nad odzyskaniem zdrowia. Komfort własnego domu daje poczucie bezpieczeństwa i daje realną szansę na szybsze wyzdrowienie.

Jednak w wielu przypadkach potrzebne jest właśnie łóżko ortopedyczne, aby zapewnić pacjentom większy komfort i wsparcie. Kolejną zaletą łóżka ortopedycznego jest to, że chroni pacjentów przed potencjalnymi upadkami, co jest szczególnie ważne w przypadku pacjentów w podeszłym wieku. Łóżka szpitalne są niezbędne w opiece domowej większości pacjentów.

Ponieważ łóżka szpitalne mogą być drogie, ich zakup nie jest możliwy dla każdego. Ponadto taki sprzęt ortopedyczny staje się bezużyteczny po wyzdrowieniu pacjenta. Dlatego jeśli łóżko ortopedyczne jest niezbędne do rekonwalescencji w domu, zawsze zaleca się wypożyczenie łóżka szpitalnego zamiast jego kupowania. Dodatkowo – istnieje wiele akcesoriów, które można wypożyczyć wraz z łóżkiem szpitalnym.

sklep i hurtownia sprzętu medycznego - Beck-orto

Wózki inwalidzkie

Osoby niepełnosprawne mają prawo wybrać urządzenie ułatwiające poruszanie się, które najlepiej odpowiada ich potrzebom. Na przykład ktoś może zdecydować się na korzystanie z ręcznego wózka inwalidzkiego zamiast elektrycznego, ponieważ pozwala mu to utrzymać siłę górnej części ciała.

Posiadamy szeroką gamę bezpiecznych i niezawodnych wózków inwalidzkich, które zaspokoją wszelkie potrzeby, niezależnie od tego, czy szukasz wózków składanych, wózków elektrycznych, czy wózków inwalidzkich z własnym napędem. W naszej starannie dobranej kolekcji znajdują się również wózki inwalidzkie odpowiednie dla dzieci i młodzieży. Dysponujemy lekkimi wózkami inwalidzkimi, które są łatwe w transporcie, a także modele do dużych obciążeń, które są wzmocnione w celu zwiększenia maksymalnego udźwigu.

Wkładki ortopedyczne

Obszar zastosowania wkładek ortopedycznych jest szeroki i obejmuje wiele wskazań, ponieważ wkładki ortopedyczne do butów nie są przeznaczone wyłącznie do łagodzenia dyskomfortu stóp. Cechują się szerokim spektrum działania. Wkładki ortopedyczne do butów mogą stabilizować, wspierać i delikatnie korygować nieprawidłową postawę.

Wkładki ortopedyczne są zaprojektowane w ten sposób, aby poprawić mobilność, zwiększyć komfort i pomóc również w złagodzeniu bólu stóp. Anatomiczne podparcie łuku wkładek do butów kontroluje pracę stopy, poprawia ułożenie nogi oraz pomaga złagodzić ból w przypadku płaskostopia. Innowacyjne wkładki ortopedyczne do butów są wyściełane amortyzującą pianką, która pomaga w łagodzeniu bólu rozcięgna podeszwowego. Pianka dopasowuje się do konturów stopy, zwiększając komfort i łagodząc punkty nacisku.

Nasz sklep medyczny oferuje wkładki, które pomagają złagodzić ból i poprawić mobilność w radzeniu sobie z problemami z plecami oraz dolegliwościami kolan i bioder. Od butów dziecięcych, przez buty sportowe i turystyczne, po buty biznesowe – nasz sklep medyczny posiada w swoim asortymencie odpowiedni model wkładki dla prawie każdego użytkownika i typu buta.

sklep i hurtownia łóżek rehabilitacyjnych i ortopedycznych

BECK-ORTO sklep ortopedyczny warszawa

Nasz sklep ortopedyczny w Warszawie jest wiodącym dostawcą produktów rehabilitacyjnych i technologii medycznych. Oferujemy najnowocześniejsze urządzenia rehabilitacyjne i artykuły sanitarne, które wspomagają pacjentów w procesie leczenia. Hurtownia rehabilitacyjna BECK-ORTO to miejsce docelowego rozwiązania problemu, a nie tylko zakupu produktu. Jako pracownicy służby zdrowia staramy się wykorzystywać naszą wiedzę fachową w zakresie rozwiązywania problemów, z którymi zmagają się nasi klienci.

Specjaliści z dużym doświadczeniem, pracujący w naszym sklepie rehabilitacyjnym, regularnie poszerzają swoją wiedzę, aby pomóc pacjentom i opiekunom w odpowiednim doborze sprzętu rehabilitacyjnego w życiu osób stojących przed wyzwaniem rehabilitacyjnym lub z określonym problemem zdrowotnym, według ich indywidualnych potrzeb.

Sklep ortopedyczny BECK-ORTO oferuje w swoim asortymencie produkty medyczne, sprzęt ortopedyczny i sprzęt rehabilitacyjny od wielu renomowanych producentów. Nieustannie oceniamy nowe produkty, rozszerzamy i ulepszamy naszą ofertę, aby pomóc naszym klientom poruszać się po stale zmieniającym się krajobrazie opieki zdrowotnej.

Łatwość zamawiania online i dostawy do domu pozwala nam udostępniać najlepsze produkty związane z procesem rehabilitacji dla naszych klientów. Naszym zobowiązaniem wobec naszego klienta, jest dostarczanie wysokiej jakości produktów w możliwie najkrótszym czasie z najwyższą starannością.